Časté otázky

Časté otázky

Jak pracovat se sdílenými soubory v cloudu?

Když vám posíláme své výstupy formou různých pracovních souborů, jedná se o cloudové soubory. To znamená, že už tyto soubory nemusíte ukládat k sobě do svého počítače. Připravili jsme pro vás návod, jak na to.
Zobrazit

Jak sdílet přístup do Firemního účtu Google?

Vlastníte Firemní profil Google a potřebujete přidat další uživatele? Přečtěte si krátký návod, který vám s tímto úkolem pomůže a navede vás na správnou cestu. Přidat lze další vlastníky i správce, kteří mohou váš Firemní profil spravovat a starat se o něj.
Zobrazit

Aktualizace platební metody Google Ads

Při používání oblíbené platformy Google Ads se můžete setkat s tím, že vyprší platnost vaší karty a budete muset informace o platební metodě aktualizovat. Přečtěte si krátký návod, ve kterém vám řekneme, jak změnu provést, abyste nadále mohli využívat všechny služby.
Zobrazit

Google Meet: Jak se připojit a komunikovat přes něj

Domluvili jsme si společnou online konzultaci, ale nevíte, jak se připojit? Níže jsme pro vás připravili jednoduchý návod, jak na to.
Zobrazit

Jak zadávat klíčová slova do PPC kampaní

Slyšeli jste o možnosti zadávat v PPC kampaních klíčová slova ve volné, frázové a přesné shodě? Víte, v čem je to výhodné a co vám to přinese? Víte, co jsou to vylučující klíčová slova? Ne? Tak právě pro vás je sepsán následující článek.
Zobrazit

Jak stáhnout fakturu z GoogleAds

Chybí vám faktura za služby od Google, ale nevíte, jak si ji stáhnout z GoogleAds? Přinášíme návod, jak na to.
Zobrazit

Jak nastavit cíle v Google Analytics

Google Analytics je výborný nástroj pro sledování návštěvnosti a výkonnosti webových stránek. Bez vhodného nastavení vám však nepřinese ten správný efekt. Pokud tedy znáte cíle svého webu a chcete je měřit, nastavte si správně svůj Google Analytics.
Zobrazit

Jak si vybrat vhodnou doménu

Chcete si zaregistrovat novou doménu a přemýšlíte nad jejím názvem a vhodnou koncovkou? Tato stránka vám pomůže při výběru a správném rozhodnutí.
Zobrazit

Jak sdílet přístup do Google Analytics

Potřebujete nasdílet účet do Google Analytics jiné osobě a nevíte, jak na to? Nezoufejte, tady je jednoduchý návod, který vám jasně ukáže, jak to udělat.
Zobrazit

Vytvoření a umístění Facebook Pixelu na web

Jak si vytvořit vlastní Facebook Pixel a vložit ho na svůj web? Připravili jsme pro vás návod, jak vytvořit a nastavit Facebook Pixel krok za krokem.
Zobrazit