Marketingové strategie

Utratili jste spoustu peněz za neefektivní reklamy a teď už víte, že vám chyběla strategie? Jste na dobré cestě. Pomůžeme vám.

Na internetu se dnes prezentuje snad každá firma. Očekávané ovoce však sklízí jen některé. Zvyšování zisku jde totiž ruku v ruce s jasnou marketingovou strategií a marketingovým plánem.

Strategie může stát buď na domněnkách, nebo na datech. Domněnky bývají často mylné. Proto vám  pomůžeme stavět marketingovou strategii na datech.

Na základě vstupní analýzy zjistíme, kdo jste a kam se chcete dostat. Společně definujeme vaši vizi a navrhneme nejlepší způsob, jak a kde oslovit vaši cílovou skupinu. Naplánujeme precizní exekuci a definujeme klíčové metriky, jejichž prostřednictvím budeme měřit výsledky společné práce.

Definování značky

Formou společných workshopů zjistíme, kdo jste, kde se nacházíte a kam se chcete dostat. Definujeme vaši vizi a misi. Na jejich základě připravíme plán boje.

Analýza trhu a konkurence

Nastřádáme co nejvíce dostupných dat o trhu a vaší konkurenci. Data zanalyzujeme a postavíme na nich strategii s reálným ukotvením.

Tvorba marketingového plánu

Sestavíme marketingový plán, který bude obsahovat konkrétní taktiky, nástroje, rozpočet, harmonogram a další nezbytnosti k naplnění stanovených cílů.

Řízení marketingu

Odřídíme všechny marketingové aktivity. Vytáhneme ze sebe to nejlepší, využijeme našich zkušeností a vy získáte čas na své další aktivity.

Vyhodnocování

Pokud něco nemůžete změřit, nemůžete to zlepšit. Nastavíme vám analytické nástroje a určíme, které sledovací metriky jsou pro vás nejdůležitější.

Marketingové konzultace

I nadále budeme vašimi průvodci a budeme vám ukazovat správnou cestu. Jsme tu vždy, když potřebujete poradit a znát názor odborníků.

Kontaktujte nás

Neváhejte a pošlete nám nezávaznou poptávku.
Navrhneme vám optimální řešení.

Nebo nám přímo zavolejte

+420 734 630 621

0
Spokojených klientů
0
Úspěšných projektů
0
Specialistů
0+
Let zkušeností