Agentura Optimal Marketing

O nás

Jsme architekti komunikačních mostů…

Říkáme, že jsme architekti komunikačních mostů. Spojujeme ty, kteří něco potřebují s těmi, kteří umí tuto potřebu naplnit. Pomáháme lidem setkávat se, a tím děláme svět lepším místem.

Proč architekti? Protože přesně to děláme: Projektujeme strategie pro marketing a marketingovou komunikaci. Nejsme jen stavební dělníci, kteří jedou jednu kampaň za druhou bez ohledu na potřeby klienta a jeho zákazníků.

Máme nadhled a přesně to je důvod, proč s námi klienti spolupracují.

Naše workflow

Jak děláme projekty v agentuře
Optimal Marketing

Kreativita

Když máme vstupní analýzu a data, musí přijít nápad. Pak přichází kritika. Pokud ji nápad ustojí, může ven. Naše kreativita musí vždy pomáhat při dosahování cílů. Šablonovitá řešení nejsou naše cesta.

Cílení

Marketing není reklama. A už vůbec ne otravná reklama. Tu nemá nikdo rád. My spojujeme ty, kteří něco potřebují s těmi, kteří umí tuto potřebu naplnit. Způsobů spojení je hodně, ale cílení musí být vždy přesné.

Komunikace

Popsat všem výhody vaší společnosti je opravdu moc důležité. Web je určitě základ, ale nemůžeme se spolehnout jen na jeden komunikační kanál. Naopak, dobrá strategie využívá maximum kanálů a promyšleně je kombinuje.

Optimalizace

Někdy můžete mít pocit, že kampaně skvěle šlapou, ale máte jistotu? Pokud něco nedokážeme změřit, nemůžeme to zlepšit. Optimalizace a měření výsledků jsou klíčem na naší společné cestě k úspěchu.
0+
Marketingových
specialistů
0+
Realizovných
projektů

Jak začal náš příběh

V roce 2004 vzniklo jedno malé webdesignerské studio a tak vlastně začal i náš příběh. Zde se setkalo jádro našeho týmu. Naučili jsme se, že sebepěknější web bez jasné marketingové strategie nefunguje a to jsme začali postupně předávat i klientům.

Vše vyústilo v založení agentury Optimal Marketing, která dnes s marketingem pomáhá mnoha firmám a e-shopům.

Optimal Marketing

Hana Vidmuchová

Optimal Marketing
***
Zjistit víc
Doporučení

Co říkají klienti o naší práci

Naše strategie &
online marketing
prostě fungují!

Nastavení PPC kampaní pro e-shop Potrubí.cz přineslo během prvních tří měsíců meziroční zvýšení obratu o 415 %.

Projděte si detailní informace v této případové studii, které vám odhalí, jaké výsledky od nás můžete očekávat.

Případová studie PPC

Zvýšení obratu e-shopu o 415 %

Jste připraveni vyladit svoji strategii?