Správa PPC kampaní

PPC kampaně přivádí reálné zákazníky a zvyšují zisky. My vaše online kampaně nastavíme a budeme je optimalizovat.

Vyzkoušeli jste už PPC reklamu, ale nesplnila vaše očekávání? Utratili jste za ni spoustu peněz, ale nepřinesla vám téměř žádné zákazníky? Nastal čas na změnu!

Oslovte svou cílovou skupinu a neplýtvejte prostředky, které do PPC kampaní investujete. Rádi vám pomůžeme získat nové zákazníky a naplnit obchodní cíle vašeho webu.

PPC reklama ve vyhledávání

Využití PPC reklamy ve vyhledávání se zdá být jednoduché. Zadáte klíčové slovo, vyhledávač zobrazí inzerát a lidé kliknou na váš web. Pokud to ale děláte bez hlubších znalostí, může vás to stát hodně peněz. Neriskujte zbytečně a vsaďte na jistotu.

PPC kampaně v obsahové síti

Zákazníky lze nasměrovat na váš web i ve chvíli, kdy si prohlíží zprávy a čtou různé články. Zacílíme právě na ty, které zajímá obsah související s vaším produktem či službou. Trefíme se jim do noty a přivedeme je k vám.

Produktové PPC kampaně

Máte e-shop? Podle našich zkušeností jsou produktové inzeráty tím nejlepším, co můžete zvolit. Obecně k tomu stačí jen XML feed, Zboží.cz či Google Merchant Center, propojení s reklamním účtem a dostatek zkušeností.

Remarketing

Oslovte pomocí remarketingu ty, kteří již v minulosti váš web navštívili. Připomeňte jim značku, o niž projevili zájem. Pokud si prohlíželi konkrétní produkty, můžete jim je připomínat až do uskutečnění nákupu.

Optimalizace PPC kampaní

PPC kampaně nestačí jen nastavit a nechat je žít vlastním životem. Tato častá chyba ujídá mnoho peněz z vašeho kreditu. Pomůžeme vám je průběžně optimalizovat tak, aby na web či e-shop přiváděly platící zákazníky.

PPC konzultace

Investujete do PPC reklamy, ale návratnost je nízká? Chcete zjistit, jak si sami můžete nastavit a optimalizovat kampaně tak, aby měly vysokou míru konverze a nízké PNO? Nabídneme vám konkrétní tipy pro zvýšení výkonu PPC kampaní.

Kontaktujte nás

Neváhejte a pošlete nám nezávaznou poptávku.
Navrhneme vám optimální řešení.

Nebo nám přímo zavolejte

+420 734 630 621

0
Spokojených klientů
0
Úspěšných projektů
0
Specialistů
0+
Let zkušeností