Optimalizace webu

Web je hlavním pilířem marketingové komunikace. Jeho potenciálu je proto důležité využít a zajistit, aby maximálně plnil svoji funkci.

Chodí na váš web spousta návštěvníků, ale pouze 1 % se stane vašimi zákazníky? Zkoušeli jste s tím sami něco dělat, ale nebyli jste úspěšní?

Řada webů vzniká a rozvíjí se pouze na základě domněnek, ne na základě reálných čísel. Některé weby již sice využívají analytické nástroje, ale jen nepatrná část jejich správců vyvozuje z naměřených čísel správné závěry.

Web by měl být smysluplný, dohledatelný, přístupný, dobře použitelný, důvěryhodný, přesvědčivý a návštěvník by měl mít z jeho používání radost. Nejste si jisti, zda váš web toto vše splňuje? Pomůžeme vám s výzkumem, zjistíme, jak působí na uživatele a navrhneme změny.

Audit webových stránek

Kompletním auditem webu na základě dostupných dat, výzkumů a zkušeností odhalíme jeho slabiny a navrhneme doporučení pro optimalizaci.

Analýza přístupnosti webu

Pomocí analýzy přístupnosti zjistíme, zda je váš web přístupný pro všechny uživatele internetu bez ohledu na možný handicap a splňuje standardy WCAG.

Analýza použitelnosti webu

Má logo proklik na hlavní stránku? Je košík umístěn na ideálním místě pro cílovou skupinu? Posvítíme si na uživatelskou zkušenost (UX) dle našich best practises.

Uživatelské testování

Uživatelským testováním navážeme na analýzu použitelnosti. S několika uživateli ověříme naše hypotézy a na základě pozorování navrhneme změny.

Redesign webu

Analýzy a jejich vyhodnocení máme za sebou a je třeba je aplikovat na webu. Vypracujeme zadání pro změny a úpravy nebo vám web sami vytvoříme.

Nastavení analytiky webu

Co nemůžeme změřit, to nemůžeme zlepšit. Nastavíme nástroje pro webovou analytiku a pokud to bude nutné, budeme web dále optimalizovat.

Kontaktujte nás

Neváhejte a pošlete nám nezávaznou poptávku.
Navrhneme vám optimální řešení.

Nebo nám přímo zavolejte

+420 734 630 621

0
Spokojených klientů
0
Úspěšných projektů
0
Specialistů
0+
Let zkušeností