Optimal Marketing

Společnost Optimal Marketing s.r.o. vám nabízí kompletní servis v oblasti internetového marketingu. Pomáháme vám zvyšovat zisk, snižovat náklady a získávat nové zákazníky.

Naše poslání

Našim posláním je úspěch našich klientů.

Děláme to, co nás baví a čemu dobře rozumíme. Analyzujeme a navrhujeme marketingové strategie. Testujeme a optimalizujeme vaše webové aplikace. Konzultujeme a hledáme optimální řešení, které vám zvýší zisk, sníží vaše náklady a přivede vám nové zákazníky.

Pracujeme na optimalizaci vašich webů

Jsme kreativní

Snažíme se vždy přijít s dobrým nápadem, díky kterému vám pomůžeme dosáhnout cíle. Šablonovitá řešení nejsou naše cesta.

Sledujeme trendy

Stále se učíme, sledujeme trendy a pravidelně se setkáváme se špičkami z našeho oboru. Tyto znalosti vám pak předáváme v naší práci.

Spolupracujeme

Uvědomujeme si důležitost vaší jednotné marketingové komunikace napříč médii. Naši práci podřizujeme komplexnímu přístupu.

Tým specialistů internetového marketingu

Vyzkoušejte si nás

Uvažujete o spolupráci, ale chcete si být na 100 % jistí? Rozumíme tomu! Nikdo nechce šlápnout vedle. Právě proto jsme pro vás připravili malou ochutnávku našich služeb zdarma. Vyzkoušejte nás!

Pracovní příležitosti a kariéra

Zajímáš se o internetový marketing? Vyznáš se v SEO, PPC reklamě či v optimalizaci webu? Máš svůj projekt, dělal si pro pár webů, ale chtěl bys to konečně zkusit naplno? Tady je nabídka práce a aktuální volná pracovní místa:

Nabídka práce: Technický support

Baví Tě širší spektrum aktivit v oblasti správy serverů a vývoje webových aplikací či automatizace? Patří mezi Tvé silné stránky samostatnost a spolehlivost? Pak hledáme právě Tebe.

Nabídka práce: Facebook specialista

Baví Tě internetová reklama a online marketing? Patří mezi Tvé silné stránky kreativita, samostatnost a spolehlivost? Potom do našeho týmu hledáme právě Tebe.

Náš blog

Jak produktová fotografie ovlivňuje prodej vašich produktů

Jak produktová fotografie ovlivňuje prodej vašich produktů

06. 02. 2018. – Kateřina Čajanková
Produktová fotografie není umění. Je to mocný nástroj, který dokáže ovlivnit, zda se váš produkt bude prodávat či ne. Pro fotografování zboží…

 
Jaký je skutečný organický dosah příspěvků na Facebooku?

Jaký je skutečný organický dosah příspěvků na Facebooku?

30. 01. 2018. – Jakub Dubec
V poslední době se téma organický dosah příspěvků na Facebooku skloňuje všemi pády. Zatímco ještě úplně nezmizely stopy po experimentu zvaném…

 
Brand bidding: Proč v PPC cílit na své značky

Brand bidding: Proč v PPC cílit na své značky

17. 11. 2017. – Jakub Dubec
Praktikujete výkonnostní marketing? Není vám pojem PPC reklama cizí? Ať už se jedná o značku vaší společnosti či produktu nebo značky výrobků…

 
 
Blgo Optimálně.net