SEO servis a linkbuilding

Potřebujete získat více zákazníků, kteří přicházejí na váš web z vyhledávačů? Vyzkoušeli jste už různé SEO triky, SEO lišty a nic nefungovalo? Pomůžeme vám! Díky promyšlené optimalizaci a linkbuildingu zvýšíme návštěvnost vašeho webu a společně porazíme konkurenci.

Pomůžeme vám získat zpětné odkazy a řídit vaše SEO

Určitě víte, že SEO je jedním z nejefektivnějších způsobů zvyšování návštěvnosti webových stránek. Aby tomu tak bylo, nestačí jen „někde zmáčknou knoflík“. SEO a linkbuilding je běh na dlouhou trať.

Opravdu nestačí „udělat SEO“ jen jednou?

Možná vás napadla otázka, zda nestačí upravit stránky pro vyhledávače jen jednou. Nestačí. Pokud máte skvěle optimalizované on-page faktory a nebudete strategicky budovat obsah a získávat zpětné odkazy, bude vaše návštěvnost z vyhledávačů postupně klesat a klesat. Proč? Protože vaše konkurence nespí.

Klesající návštěvnost při zanedbání linkbuildingu (SEO)

Klesající návštěvnost díky zanedbání kvalitního linkbuildingu (SEO).
Neplacená návštěvnost z vyhledávačů je při meziročním srovnání nižší o 21,63 % a stále klesá.

Pamatujte: Kvalitní optimalizace pro vyhledávače (SEO) se skládá z jednorázových, ale především ze stále se opakujících činností (analýza, budování obsahu, linkbuilding).

SEO servis a linkbuilding vás udrží nahoře

Pravidelné sledování výsledků, strategický rozvoj obsahu a získávání zpětných odkazů jsou základní činnosti naší služby SEO servis. Budeme pro vás průběžně analyzovat klíčová slova, spravovat váš linkbulding a celkově dohlížet na vaše SEO.

Pro analýzu klíčových slov, technickou analýzu webu, linkbuilding a SEO management využíváme řadu profesionálních nástrojů.

Nástroje pro efektivní SEO

Podívejte se, proč je linkbuilding v SEO tak důležitý

Počet a kvalita zpětných odkazů, které vedou na vaši stránku, patří mezi důležité off-page faktory optimalizace pro vyhledávače (SEO). Díky kvalitním zpětným odkazům získáte nejen lepší pozici ve vyhledávačích, ale zvýší se také návštěvnost a popularita vašich stránek.

Jaké metody pro linkbuilding používáme

  • Plánovaný rozvoj kvalitního obsahu webu
  • Zapojení do komunit, diskusí a sociálních sítí
  • Navrhování a realizace micrositů a propagačních blogů
  • Registrace do katalogů
  • Výměna zpětných odkazů
  • Vydávání tiskových zpráv
  • Publikování článků na cizích webech

Co nenabízíme

  • Tisíce odkazů v patičkách webů
  • „Zaručeně fungující“ SEO lišty
  • Podvodné vkládnání neviditelných odkazů do cizích webových stránek

Pozor na „nevhodné techniky“ a „Black Hat SEO“

Téměř každý den se v naší praxi setkáváme s konkurenčními nabídkami, které přichází našim klientům e-mailem. Většina z nich má společné to, že slibují zajištění první pozice ve vyhledávačích. Zvýšení návštěvnosti webu z vyhledávačů obvykle neřeší. Na tyto nabídky si dávejte pozor. Obvykle využívají zakázaných či nevhodných metod a to vám může paradoxně uškodit.

Návštěvnost po nasazení SEO lišty

Zhruba měsíc po nasazení „SEO lišty“ můžete vidět výrazný pokles návštěvnosti.
Na podobné nabídky si dejte pozor. Mohou vám ublížit.

Chcete vědět jak poznáte nevhodné techniky SEO?

SEO není žádná magie a sami vyhledávače zveřejňují doporučení jak svůj web optimalizovat. Zveřejňují také techniky, které jsou nevhodné a zakázané. Pokud je využijete a budou odhaleny, může být váš web ve výsledcích vyhledávání penalizován.

Doporučení: Přečtěte si doporučení vyhledávačů a buďte opatrní v případě optimalizátorů a webových konzultantů, kteří vám posílají nevyžádané nabídky na optimalizaci.

Kolik stojí SEO a linkbuilding?

„SEO je tvrdý byznys. Každý ho chce, ale jen málo lidí je za něj ochotno zaplatit. Pro opravdové zvýšení návštěvnosti potřebujete zpětné odkazy a to stojí čas. Takže můžete být poctiví a říci si pro začátek o 10.000 USD, nebo hodní a říci si o 1.000 USD a pak klienta zklamat.“

John ScottV7N

Protože chceme být poctivý, doporučujeme vám investici do SEO nepodceňovat. Díky nástrojům, které využíváme vždy vidíte, které prostředky byly kam investovány. To platí především pro zpětné odkazy a články. K těmto částkám pak můžete přičíst paušální platbu za pravidelnou analýzu klíčových slov, doporučení pro rozvoj obsahu, reporty a celkovou správu SEO.

Motorem naší práce je pak vaše spokojenost a návratnost vložených investic. Vždy pamatujeme na to, že cílem marketingu je zisk.

Zajistěte si vyšší návštěvnost už dnes!

Zajistěte si vyšší návštěvnost svého webu využitím naší služby SEO servis a linkbuilding. Můžete si vybrat některý z měsíčních tarifů a nebo si zvolit platbu za výkon.

—>

Nenechávejte už své zákazníky konkurenci. Získejte jasnou strategii pro vaše SEO a linkbuilding.

Do vzájemného odsouhlasení
je vaše poptávka nezávazná.

Vyberte si svůj tarif