Registrace do katalogů

Provádíme profesionální a ruční registraci odkazů do tuzemských i zahraničních katalogů. Registrace do katalogů vám pomůže zviditelnit web a je také jednou ze základních metod pro získání zpětných odkazů.

Proč je důležitá registrace do katalogů

Registrace do katalogů je jedním z nástrojů pro získání zpětných odkazů. Zpětné odkazy jsou pro fulltextové vyhledávače něco jako pozitivní reference, které jim doporučují danou webovou stránku. Čím více odkazů z kvalitních stránek na váš web vede, tím lepší pozici ve fulltextových vyhledávačích získáváte.

Registrace do katalogů

Výhody registrace do katalogů

  • Vyšší počet cílených návštěvníků.
  • Zlepšení pozice ve fulltextových vyhledávačích.
  • Lepší obchodní účinnost vašeho webu.

Rozdíl mezi katalogem a vyhledávačem

Internetový katalog

Katalog (např. Firmy.cz) je členěný seznam odkazů v kategoriích a odkaz na webové stránky do něj musíte obvykle přidat ručně s udáním požadovaných informací (titulek, popis, logo, apod.).

Fulltextový vyhledávač

Do fulltextového vyhledávače (např. Google) se stránky přidávat nemusí. Robot vyhledávače si je najde a indexuje sám, pokud na váš web vedou odkazy z jiných stránek.

Neztrácejte čas s registrací do katalogů

Neztrácejte svůj drahocený čas a nechte si svůj web do katalogů registrovat od nás.

Otázky a odpovědi:

Jak provádíte registraci do katalogů?

Vytvoříme vhodný titulek, popisek a zaregistrujeme vaši stránku do ověřených katalogů, které nemají povinný placený zápis. Nakonec pro vás zpracujeme závěrečnou zprávu, ve které bude přehled katalogů a kategorií, ve kterých je odkaz registrován.

Kolik zaplatím za registraci do katalogů?

Cena registrace do českých katalogů je 1 950 Kč (bez DPH 21 %). Za tuto cenu provedeme kvalitní a ruční registraci do těch nejkvalitnějších katalogů. Přesný seznam upravíme na základě vašeho oboru podnikání. Jako přidanou hodnotu od nás získáte návrh vhodného titulku a popisu, který bude mít pozitivní vliv na optimalizaci pro vyhledávače (SEO).

Jak mám dál postupovat?

Po odeslání vaší poptávky ji společně telefonicky (nebo e-mailem) odsouhlasíme a zašleme vám zálohovou fakturu. Po jejím uhrazení registraci do 7 dnů zpracujeme. Následně vám zašleme závěrečnou zprávu spolu s daňovým dokladem.

 

—>

Registrace do katalogů vám pomůže zajistit kvalitní odkazy pro váš web.

Do vzájemného odsouhlasení
je vaše poptávka nezávazná.

Zajistěte si kvalitní odkazy!