Optimal Marketing

Společnost Optimal Marketing s.r.o. vám nabízí kompletní servis v oblasti internetového marketingu. Pomáháme vám zvyšovat zisk, snižovat náklady a získávat nové zákazníky.

Naše poslání

Našim posláním je úspěch našich klientů.

Děláme to, co nás baví a čemu dobře rozumíme. Analyzujeme a navrhujeme marketingové strategie. Testujeme a optimalizujeme vaše webové aplikace. Konzultujeme a hledáme optimální řešení, které vám zvýší zisk, sníží vaše náklady a přivede vám nové zákazníky.

Pracujeme na optimalizaci vašich webů

Jsme kreativní

Snažíme se vždy přijít s dobrým nápadem, díky kterému vám pomůžeme dosáhnout cíle. Šablonovitá řešení nejsou naše cesta.

Sledujeme trendy

Stále se učíme, sledujeme trendy a pravidelně se setkáváme se špičkami z našeho oboru. Tyto znalosti vám pak předáváme v naší práci.

Spolupracujeme

Uvědomujeme si důležitost vaší jednotné marketingové komunikace napříč médii. Naši práci podřizujeme komplexnímu přístupu.

Tým specialistů internetového marketingu

Vyzkoušejte si nás

Uvažujete o spolupráci, ale chcete si být na 100 % jistí? Rozumíme tomu! Nikdo nechce šlápnout vedle. Právě proto jsme pro vás připravili malou ochutnávku našich služeb zdarma. Vyzkoušejte nás!

Pracovní příležitosti a kariéra

Zajímáš se o internetový marketing? Vyznáš se v SEO, PPC reklamě či v optimalizaci webu? Máš svůj projekt, dělal si pro pár webů, ale chtěl bys to konečně zkusit naplno? Tady je nabídka práce a aktuální volná pracovní místa:

Nabídka práce: Programátor / programátorka

Zajímá Tě marketingová online komunikace? Umíš pracovat s různými webovými aplikacemi a máš smysl pro odpovědnost a nadhled? Už Tě unavuje být jen kolečkem velkého stroje a chceš práci, kde Tě čekají viditelné výsledky? V tom případě jsi náš člověk.

Nabídka práce: Kreativní copywriter

Baví Tě psaní, internetový marketing a SEO? Patří mezi Tvé silné stránky samostatnost a spolehlivost? Pak neváhej a napiš nám.

Náš blog

Automatizace v on-line marketingu

Automatizace v on-line marketingu

21. 06. 2017. – Jan Zatloukal
Viděli jste někdy, jak si lidé v minulosti představovali rok 2000? Létající auta, lidé si namísto práce užívají života a vše řídí počítače…

 
Kotvíme v marketingových vodách a těžíme zlato

Kotvíme v marketingových vodách a těžíme zlato

18. 04. 2017. – Pavlína Dočkalová
Je to jednoduché. Dospěli jsme do stavu, v němž se cítíme dobře. Rádi bychom se s vámi podělili o atmosféru, jaká momentálně panuje v Optimal…

 
5 tipů, kde najít fotky zadarmo

5 tipů, kde najít fotky zadarmo

30. 01. 2017. – Kateřina Čajanková
Ať už jste provozovatel webu, markeťák či vlastníte e-shop, chcete mít kvalitní fotky a obrázky, které přitáhnou pozornost. Kde je však vzít?…

 
 
Blgo Optimálně.net