Optimal Marketing

Společnost Optimal Marketing s.r.o. vám nabízí kompletní servis v oblasti internetového marketingu. Pomáháme vám zvyšovat zisk, snižovat náklady a získávat nové zákazníky.

Naše poslání

Našim posláním je úspěch našich klientů.

Děláme to, co nás baví a čemu dobře rozumíme. Analyzujeme a navrhujeme marketingové strategie. Testujeme a optimalizujeme vaše webové aplikace. Konzultujeme a hledáme optimální řešení, které vám zvýší zisk, sníží vaše náklady a přivede vám nové zákazníky.

Pracujeme na optimalizaci vašich webů

Jsme kreativní

Snažíme se vždy přijít s dobrým nápadem, díky kterému vám pomůžeme dosáhnout cíle. Šablonovitá řešení nejsou naše cesta.

Sledujeme trendy

Stále se učíme, sledujeme trendy a pravidelně se setkáváme se špičkami z našeho oboru. Tyto znalosti vám pak předáváme v naší práci.

Spolupracujeme

Uvědomujeme si důležitost vaší jednotné marketingové komunikace napříč médii. Naši práci podřizujeme komplexnímu přístupu.

Tým specialistů internetového marketingu

Vyzkoušejte si nás

Uvažujete o spolupráci, ale chcete si být na 100 % jistí? Rozumíme tomu! Nikdo nechce šlápnout vedle. Právě proto jsme pro vás připravili malou ochutnávku našich služeb zdarma. Vyzkoušejte nás!

Pracovní příležitosti a kariéra

Zajímáš se o internetový marketing? Vyznáš se v SEO, PPC reklamě či v optimalizaci webu? Máš svůj projet, dělal si pro pár webů, ale chtěl bys to konečně zkusit naplno? Tady je nabídka práce a aktuální volná pracovní místa:

Nabídka práce: Account manager (Praha)

Baví Tě internet a komunikace s lidmi? Pak je tady příležitost právě pro Tebe. Do našeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Account manager.

Náš blog

5 tipů, kde najít fotky zadarmo

5 tipů, kde najít fotky zadarmo

30. 01. 2017. – Kateřina Čajanková
Ať už jste provozovatel webu, markeťák či vlastníte e-shop, chcete mít kvalitní fotky a obrázky, které přitáhnou pozornost. Kde je však vzít?…

 
První zimní týmové radovánky

První zimní týmové radovánky

25. 01. 2017. – Pavlína Dočkalová
Vánoční večírek jsme loni nechali koňovi a raději jsme si naplánovali prodloužený víkend na horách v novém roce. A kdo si v listopadu myslel, že…

 
Vánoční tip: Benefiční aukce Marcelka hledá nový domov

Vánoční tip: Benefiční aukce Marcelka hledá nový domov

22. 12. 2016. – Pavlína Dočkalová
Během uplynulých třech dnů jsme pomáhali s přípravou netradiční kampaně. Protože jde o dobročinný projekt, kde se každá koruna počítá,…

 
 
Blgo Optimálně.net