Kreativní copywriter a linkbuilder

Baví Tě psaní, internetový marketing a SEO? Patří mezi Tvé silné stránky samostatnost a spolehlivost? Pak neváhej a napiš nám.

 

Popis práce

Tvým hlavním úkolem bude psaní článků, reklamních textů a získávání zpětných odkazů pro naše klienty. Pokud budeš dosahovat dobrých výsledků, můžeš se v budoucnu podílet na návrhu strategií a kampaní jako idea maker.

Požadavky na tuto pozici

 • Perfektní znalost českého jazyka a gramatiky
 • Nadprůměrný všeobecný přehled
 • Výborné komunikační a vyjadřovací schopnosti
 • Tvořivost a samostatnost
 • Základní povědomí o SEO a on-line marketingu
 • Orientace v aktuálních trendech na internetu či v oblasti Tvého zájmu
 • Praxe (vlastní blog či jiné reference)

Nabízíme

 • Zajímavou práci na různorodých projektech
 • Spolupráci v přátelském týmu
 • Možnost osobního růstu a trvalého vzdělávání (interní i externí školení)
 • Zajímavé ohodnocení v závislosti na dosažených výsledcích
 • Flexibilní pracovní dobu (možnost práce z domova)

Místo výkonu práce: Kancelář v Prostějově + home office (vhodné pro uchazeče z regionů Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno apod.). Práce je vhodná i jako dlouhodobá brigáda pro studenty.

V případě zájmu o toto volné pracovní místo prosím vyplň tento dotazník a zašli svůj životopis, motivační dopis a případné reference na e-mail: info@optimal-marketing.cz.

Vybrané účastníky budeme kontaktovat za účelem osobního jednání.

Prohlášení o ochraně osobních údajů

Zasláním životopisu uděluje uchazeč souhlas se zpracováním a uchováním jeho osobních údajů na dobu neurčitou do odvolání ve smyslu § 5 odst. 2 a5 zákona č. 101/2000 Sb., Zákon o ochraně osobních údajů pro účely personálního oddělení. Souhlas je poskytnut v rozsahu zaslaných údajů. Uchazeč zasláním životopisu potvrzuje, že uvedené osobní údaje jsou pravdivé a správné.

Další pracovní příležitosti a kariéra

Zajímáš se o internetový marketing? Vyznáš se v SEO, PPC reklamě či v optimalizaci webu? Máš svůj projekt, dělal si pro pár webů, ale chtěl bys to konečně zkusit naplno? Tady je nabídka práce a aktuální volná pracovní místa:

Nabídka práce: E-mail marketing specialista

Využij svého marketingového ducha a technické nadání. Díky různorodým klientům se nemusíš bát, že by tě práce přestala bavit.

Nabídka práce: Administrativní asistent/ka

Baví Tě internet, marketing a komunikace s lidmi? Pak je tady příležitost právě pro Tebe. Do našeho týmu hledáme novou posilu na pozici administrativní asistent/ka.

Nabídka práce: Programátor / programátorka

Zajímá Tě marketingová online komunikace? Umíš pracovat s různými webovými aplikacemi a máš smysl pro odpovědnost a nadhled? Už Tě unavuje být jen kolečkem velkého stroje a chceš práci, kde Tě čekají viditelné výsledky? V tom případě jsi náš člověk.

Nabídka práce: Kreativní copywriter a linkbuilder

Baví Tě psaní, internetový marketing a SEO? Patří mezi Tvé silné stránky samostatnost a spolehlivost? Pak neváhej a napiš nám.

Vzděláváme se a navštěvujeme řadu konferencí či školení. Přidej se.

Příště už s námi můžeš vyrazit na Barcamp
nebo nějakou Google akci i Ty…